Sladké jádro srdce.

20. listopadu 2012 v 19:32 | D^
Někdy je do srdce moc hluboko a někdy je v srdci moc sladce. Někdy je do hloubi srdce hluboko právě proto, že z té přeslazenosti jde strach.

Ani nevím kde začít. Jsem toho poslední dny hrozně plná. Můj vnitřní svět si hraje na to, že s mým princem nikdy nebylo nic zlé.


Po mém výpadku před dvěma týdny, kdyjsem plakala nad zdáním konce všeho, jsem si uvědomila, že musím být ráda za cokoliv, i kdyby to pro mě bylo hrozně málo. Ne proto, že bych to jinde nemohla mít jinak, ale proto, že bych se strašlivě trápila, kdybych utekla.
Dostala jsem se do stavu, kdy mě hřál i jen pocit, že mám ráda. Odezvy, pokud se mi zdáli malé, jsem brala jako maximum, co mi může dát. A že jsem za to vděčná.

A tím se to zlomilo. Možná je to tím, že si to jinak uvědomuju, možná se to fakt změnilo.
Mohla bych psát o tom, jak probíhali poslední dny a asi by to bylo nezajímáavé.Nicméně když jsem si dnes venku před školou, kde byla mimochodem příšerná zima, přečetla zprávu, polila mě vlna příjemného tepla. Dostala jsem básničku, cizí - ne od mého básníka, a věděla jsem, že jí pošle, slíbil při nočním loučení. Ale nečekala jsem, že si jí budu mmuset číst pořád dokola.Dokola dokola dokola.
Je nádherná a tady je, tak jak přišla...ať těší třeba celý svět. Pořád je pro mě.


Nevím. Prostě já mám tak ráda verše. Milé i nemilé. Čtu je když je smutno, když je veselo. Když se chci uklidnit, nebo prostě jen flákat s knihou. A pak jde okolo princ. A dnes večer se uvidíme.

Kousek že mě je šťastný. Šťastný, že jsem to dokázala - dokázala cítit. Opravdu cítit tu lásku všude kolem. Mé oči stále pláčou, ale jsou otevřené. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bludickka bludickka | Web | 21. listopadu 2012 v 10:24 | Reagovat

Zní to pozitivně, tak gratuluju k momentálnímu štěstí. Já jsem zrovna ve fázi, kdy to nejsem schopná moc procítit.

2 Annie Julie Annie Julie | Web | 3. prosince 2012 v 23:35 | Reagovat

Ahoj, na mém blogu jsem zveřejnil aprvní kapitolu povídy, na kterou jsi četla recenzi, tak pokud by sis ji stále chtěla přečíst, první kapitola je tam:)
Tu druhou píseň zbožňuju. Je dobře, že jsi teď šťastná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama