I don't believe in life after love.

6. prosince 2014 v 18:12 | D^ |  Zkoušet to se životem
Nalezeno v zápisníku na cesty.


Zamyslet se nad tím, co pro Vás kdo znamená. Co pro vás znamená rodina, kamarádi, ta divná duchařská holka, co s vámi bydlí; kluk odnaproti; váš dealer; vaše kočka; ten, co vás má rád a vy jeho moc ne; ten, co ho máte rádi až moc i když je to hajzl a on na vás kašle; náhodný soused; nocležník, kterej vás veme do ráje. A co pro sebe znamenáte vy?

Vždy, když se teď vracím za tmy na kolej, napadají mě strašně hluboký myšlenky, který bych mohla vložit sem. Jenže nikdy nemám tužku ani papír, abych je zvěčnila. A nakonec je zapomínám. Tady se to pak strhává do věčnýho vypočítávání proběhlých dní. Ale i to je nutnost.
Pátek bývá pro lidi ve jménu večírků. Moje pátky jsou rekonvalescence. Protože mám spoustu trápení, který ve středu a ve čtvrtek utápim v lacinym alkoholu a prázdnym sexu.

(psala jsem to někdy na jaře. mamka nemocná, já nešťastná. a Tomáš, co mě nchcěl - ještě předtím, než mě chtěl jen jednou do postele. a tak jsem to opravdu dělala. takhle špatně. teď je to najednou úplně jiný pocit.)

Asi máme na pokoji dva kocoury. Jako chlupatý, ne kluky.
Spolubydla je taky nešťastná. A převedla to do praxe. Přejte nám, ať počet dovezených koček nevzroste na dvojciferné číslo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Val O. Val O. | Web | 7. prosince 2014 v 11:39 | Reagovat

připomnělo mi to tu kočičí babiznu ze Simpsonů! vždycky jsem se ráda dívala na starší články, protože jsem viděla ten postup a zlepšení, tu změnu. teď se dívat nemůžu, to by mě potopilo. pořiďte si kolik koček bude potřeba!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama